MIUI 13.5 ile Gelen Yeni Özellikler

2 0
Okuma zamanı:1 Dakika:, 3 Saniye

Xiaomi kullanıcılarını heyecanlandıracak mıuı 13.5 ile gelen yeni özellikler sayesinde , kullanıcı deneyimini iyileştirmeye çalışan xiaomi cihazlardaki sorunları gidermeyi hedefliyor.

MIUI 13 sürümünden memnun olmayan kullanıcılar , mıuı 12.5 sürümüne tekrar dönüş yapmaktadır. Mıuı 13.5 güncellemesinde gelecek özellikler ve yapılacak stabilizasyon sorunlarının ortadan kalkması ile birlikte xiaomi kullanıcılarının ara yüzde daha rahat gezmesini amaçlıyor. Uygulamalar arası geçişlerde hızlanmayı sağlayan ram kullanımını azaltan bir çok iyileştirme mıuı 13.5 ile gelecek.

MIUI 13.5 ile Gelecek Bazı Özellikler.

Ara yüzde yapılan değişiklerden bazıları şunlardır.

  • Animasyon hızlandırmada sunulan dengeli , hızlı ve rahat olarak üç seçenek sunulmaktadır.
  • Navigasyon tuşlarının yerlerini değiştirme imkanı sağlanılacak olan bu özellikle tek el ile telefonun kullanımını daha kullanışlı hale getirmeyi hedefliyor.
  • Mıuı 13.5 ile widgetlerde’de küçük değişikler sunulacağı haberi yaygın.
  • Bildirim panelinde de değişiklikler olacağı yaygın bir söylenti.

Her segment de görülmeyecek olsa da , bu özelliklerin bir çoğu orta ve üst sınıf telefonlarda görülmesi bekleniyor. Ülkemizde bir çok atılım yapan xiaomi şirketi pazar payını artırmak için bir çok mağaza açtı. Bu mağazalardan en çok dikkat çekeni xiaomi nin anakarada açtığı yeni konsept mağazasıdır. Çin pazarında büyük pay sahibi olan xiaomi gelecek olan mıuı 13.5 güncellemesi ile daha çok kullanıcıya ulaşmayı planlıyor. Ayrıca üst segment telefonlarını artıran firma , diğer rakip firmalarına da kafa tutmayı hedefliyor.

Mutlu
Mutlu
100 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Heycanlı
Heycanlı
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Sinirli
Sinirli
0 %
Süpriz
Süpriz
0 %

Ortalama Puan

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir