Appel 14 Ekranları 120 Hz Olmayacak

2 0
Okuma zamanı:1 Dakika:, 3 Saniye

Telefonların ekranları bir çok kişi için çok önemli. Bunun önemli olmasının sebebi ise saniyede yenileme özelliğidir. Appel 14 ile 120 hz bir ekran kullanmayı bıraktı. Ancak farklı bir sırrı var.

appel 14 ekran

Appel 14 Ekran Sırrı

Appel 14 çıkan telefonlarının ekran boyutları hakkında bilgimiz var. Bir çok kişi için ekran boyutu gibi şartlar göz önünde bulunsa da ekranın sadece boyutu önemli değildir. Ekran parlaklığı ve yenileme hızı gibi unsurlarda göz önünde bulundurulmalıdır. Appel 14 ile bir çok yenilik getirmesi ile bazı modellerinin bazı ekran özelliklerini düşürerek daha hesaplı bir telefon yaratmaya çalışıyor. Appel 4 serisinin bazı serileri 60Hz’lik bir ekrana sahip olurken diğer modelleri 120 Hz olması bekleniyor. Appel İphone telefonlarının bu hamlesi ile daha çok kitleye erişmeyi hedefliyor. Tabi ki böyle bir yenilik yapmasının arkasında daha başka bir sır olabilir. Ekranda yapılan bu değişikliğin ardından farklı değişikliklerinde görülmesi bekleniyor.

Ekranları farklı özelliklerde olan Appel 14 versiyonlarının bataryaları aynı özellikte mi olacak merak konusu. Çünkü batarya teknolojisinin her versiyonda aynı olması her versiyondaki tüketimi farklı etkileyecektir. Yani bir versiyon daha uzun süre çalışma potansiyeli varken. Bir diğer versiyonu ise daha az enerji tüketimi yapacaktır. Ekran parlaklığı ve ekran yenilemesi gibi özelliklerin farklı olması ekran enerji tüketiminde spesifik bir şekilde ayrılacaktır. Eminiz ki Appel yeni telefonu ile bizleri şaşırtmaya devam edecektir.

Mutlu
Mutlu
100 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Heycanlı
Heycanlı
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Sinirli
Sinirli
0 %
Süpriz
Süpriz
0 %

Ortalama Puan

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir