Vybe ile Sosyal Medya Kullanıcıları Coin Kazanacak

1 0
Okuma zamanı:1 Dakika:, 13 Saniye

Dünyanın neredeyse yarısından fazlası sosyal medya kullanmakta. Sosyal medya kullanıcıları kendi resimlerini ve kendi içerikleri koyarak eşsiz bir içerik üretiyorlar. Bu üretmiş oldukları içeriklerden sadece beğeni kazanarak tatmin oluyorlar. Vybe bunun yerine sosyal medyaya içerik yükleyen bütün kullanıcıların beğeni kazanmalarının yanında beğeniye oranla belirli bir coin dağıtmayı hedefliyor.

Vybe Sosyal Medyadan Nasıl Coin Kazanılır ?

Vybe projesi ile sosyal medyadan para kazanma mantığı coin madenciliğinden geçiyor. Günümüzde bir çok kişi coin madenciliği yapıyor. Bitcoin madenciliği pahalı ekran kartları ile yapılıyor ve kendi kendine çalışan elektrik tüketen bir sistem olarak görülüyor. Vybe tam olarak bunun önüne geçecek bir hamle yaptı. Coin madenciliğinin herkesin sosyal medya kullanması ile birleştirdi ve her beğeni ile madencilik yapılacağını bildirdi. Kendi özgün içeriklerini üreten bütün sosyal medya kullanıcılarına coin dağıtmayı hedefliyor. Bu coin dağıtım sisteminin yirmi dört saatlik bir günün her altı saatinde bir belirli bir miktar coini bütün kullanıcıların takipçi, beğeni gibi aktifliklerine oranla dağıtılacağı düşünülmekte.

Vybe Uygulaması Nasıl Kurulur.

Vybe uygulaması direk kurulum kolaylığı vardır. Sürekli olarak çalıştırmanıza gerek duymaz. Arka planda kendi çalışır halde olacağı belirtildi. Algorand cüzdanına Vybe’yi bağladığınızda günün her altı saatinde bir aktifliğinize göre otomatik belirli bir miktar coin yatırılacağı düşünülüyor. Bu sistemin asıl amacı kullanıcıların kullandıkları sosyal medyanın değerini artırmak yerine ortada oluşan parayı bütün kullanıcılarına dağıtması gibi düşüne bilirsiniz. Günümüzde twitter, instagram gibi ünlü sosyal medya platformları çok yüksek miktarda maddi bir değere sahiptir. Bu değeri bütün kullanıcılarına dağıttığını düşünsenize. Bu yönden bakıldığında projenin coin piyasasında bir değere kavuşacağı ön görülebilir.

Mutlu
Mutlu
100 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Heycanlı
Heycanlı
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Sinirli
Sinirli
0 %
Süpriz
Süpriz
0 %

Ortalama Puan

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir